Organizator:

ZOSTAŃ PARTNEREM KONFERENCJI E-COMMERCE!

Podziel się

Konferencja e-commerce organizowana jest podczas targów TAROPAK – najważniejszego wydarzenia targowego w Polsce dla branży opakowaniowej. Tegoroczna 33 edycja targów odbędzie się w wersji hybrydowej – nowoczesnej formule łączącej korzyści spotkań offline i online.

GDZIE, KIEDY I DLACZEGO?

Dynamicznie zmieniający się świat, obecna sytuacja związana z pandemią, rosnące potrzeby konsumentów przyczyniły się do gigantycznego rozwoju branży, kreowania nowych trendów i rozwiązań w temacie opakowań i logistyki dla e-commerce. Sukces ostatniej edycji konferencji i opinie specjalistów pokazują potrzebę kontynuacji wydarzenia i zwiększania jego jakości merytorycznej.

Konferencja e-commerce podczas targów Taropak jest jedynym w Polsce wydarzeniem dedykowanym tematyce opakowaniowo-logistycznej w e-handlu, zapewniającym rzetelną i solidną dawkę wiedzy.

 

 

CO ZYSKUJESZ I KOGO MOŻESZ SPOTKAĆ?

Jako Partner Konferencji zyskasz możliwość zaprezentowania swojej oferty nie tylko uczestnikom Konferencji E-commerce, ale także targów TAROPAK. Dzięki nam dotrzesz do zupełnie nowej grupy potencjalnych klientów.

Występując w roli Partnera na Konferencji wzmocnisz wizerunek marki i wzbudzisz zaufanie jako partner biznesowy.

Podczas konferencji i targów wymienisz swoje doświadczenia z dyrektorami, managerami, kierownikami oraz innymi specjalistami podejmującymi kluczowe decyzje w swoich przedsiębiorstwach z wielu branż, m.in.: spożywczej, modowej, meblowej, kosmetycznej i farmaceutycznej. Za pomocą kanałów on-line, czerpiąc z dorobku nowych technologii jeszcze bardziej zwiększysz zasięg promocji.


KONFERENCJA E-COMMERCE 2019

> 3 dni dedykowane poszczególnym obszarom e-commerce (opakowania, logistyka i transport, marketing i sprzedaż)

> Otwarta formuła konferencji – scena w pawilonie 7A

> Ponad 100 uczestników każdego dnia 24 prelegentów 19 firm i partnerów

 

 

KTO BYŁ Z NAMI W POPRZEDNIEJ EDYCJI?
 

.
ZOSTAŃ PARTNEREM W WYBRANYM PRZEZ SIEBIE ZAKRESIE I STWÓRZ Z NAMI WYJĄTKOWE WYDARZENIE DLA BRANŻY E-COMMERCE

MASZ PYTANIA?
CHĘTNIE NA NIE ODPOWIEMY:

KOORDYNATOR KONFERENCJI:

Ewelina Janik
Ewelina Janik

DYREKTOR PROJEKTU TAROPAK:

Hanna Zdrojewska