Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

Zobacz nowości na Targach Taropak!

Podziel się

Podczas tegorocznych Targów Taropak odwiedzający otrzymają możliwość zobaczenia nie tylko nowości prezentowanych przez targowych wystawców, ale także niespodzianki oferowane przez organizatorów. Spotkanie profesjonalistów z branży opakowań i etykietowania w Poznaniu zbliża się wielkimi krokami – dowiedz się, czego możesz się spodziewać.

Premiery produktowe

Tegoroczni wystawcy zaprezentują wiele nowości produktowych podczas Targów Taropak. Swoje nowości zaprezentuje kilka firm oferujących maszyny pakujące czy związane z zarządzaniem magazynem. Firma Mech-Masz Szczeciński zaprezentuje elektryczne wózki do podnoszenia i obracania pojemników HUB. Natomiast firma Comaco pokaże DOUBLESTICK - maszynę pakującą do higienicznego pakowania dwóch różnych rodzajów towarów jednocześnie, do dwóch osobnych komór worka. Firma Polpak zaprezentuje na swoim stoisku poziomy automat pakujący D2100K DOYPACK przeznaczony do formowania, napełniania i zamykania opakowań typu doypack z korkiem. Piab przedstawi nową rodzinę przyssawek MX przeznaczoną do przenoszenia przedmiotów z różnych materiałów, która jest kompatybilna ze wszystkimi mocowaniami piGRIP® oraz lekki chwytak próżniowy do delikatnych produktów piSOFTGRIP®. Premierę swoich maszynzapowiedziała również firma SACMI Packaging & Chocolate, która zaprezentuje Zawijarkę H1K oraz dwa urządzenia - poziomy Flowpack HPS 50 i pionowy Transwrap VPS40C. Warto zobaczyć te nowości na żywo!

Udział w Targach Taropak 2021 zapowiedziało wiele firm prezentujących urządzenia pakujące czy maszyny do wyrobu opakowań, w tym m.in.: Eberle, Maga-Biotal, Sacmi Packaging & Chocolate, Comaco, Ves Ploter, Polpak, Eco Save Group, Frost Sylwester Mróz, Radpak, Pekabex, Nestro, Camozzi Automation, Beno Plastik, Sufilog, Logopak East, Condair Systems, Vm Trading, Gest-Pol, Connect, Limes Machines, Bekuplast, Piab Polska, Mech-Masz, BOSKY, Polpack, Kakado, La-Mar, Filmat, Videojet, VP Polska, Pablo Maszyny Pakujące, Ulma, ORWAK, Solartechnik czy DID-PAK.

Taropak Design - nowa konferencja

Do wyjątkowych premier podczas tegorocznej edycji Targów Taropak należy zaliczyć nową konferencję branżową – Taropak Design, która jest skierowana nie tylko do projektantów i producentów opakowań, ale również do firm oferujących surowce i półprodukty dla branży. Badania pokazują, że w branży opakowaniowej, z roku na rok na znaczeniu zyskuje papier. W 2021 r. papierowe opakowania odpowiadają już za ok. 37 proc. wszystkich dostępnych opakowań. Dlatego podczas pierwszej edycji wydarzenia organizatorzy i prelegenci skupią się na papierowych opakowaniach i obalą mit dotyczący tego, że eko opakowania muszą być szare, udowodniając, że dzięki zastosowaniu odpowiednio dobranych surowców i półproduktów eko może być kolorowe i naprawdę piękne.

Partnerzy konferencji Taropak Design - firmy Smurfit Kappa, Zing, Burgopak Poland oraz Intrograf - to eksperci w dziedzinie ekologicznych rozwiązań w opakowaniach, którzy podczas Taropak Design opowiedzą jak stawić czoła zmieniającym się, coraz bardziej skupiającym na ekologii, oczekiwaniom konsumentów oraz jakie zasady ekoprojektowania zastosować, by nie wypaść z rynku.

Internetowa Platforma Spotkań

Kolejną nowością, zarówno dla wystawców, jak i zwiedzających, prezentowaną na Targach Taropak, będzie Internetowa Platforma Spotkań. Targi Taropak odbędą się w tym roku w formule hybrydowej – stacjonarnie, dając wystawcom tradycyjną możliwość na optymalną prezentację produktów, rozwiązań czy wymianę informacji w postaci spotkań na żywo, oraz online – z wykorzystaniem dedykowanej platformy internetowej, która jest uzupełnieniem klasycznej, znanej wszystkim formy Targów Taropak. Platforma posiada wiele udogodnień zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców: można zaplanować wirtualne spotkania z partnerami z całego świata, dodać umówione spotkania do swojego prywatnego internetowego kalendarza czy wypromować siebie i swoją firmę na międzynarodowym forum.

Targi Taropak odbędą się w dniach 4-6 października 2021 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w towarzystwie Targów Polagra zajmując wspólnie ponad 22 tys. m kw. powierzchni wystawienniczej.

Aby zdobyć bilet upoważniający do odwiedzenia obu imprez targowych oraz wydarzeń towarzyszących zarejestruj się: