Organizator:

ZŁOTY MEDAL WYBÓR KONSUMENTÓW!

Podziel się

Z radością informujemy, że spośród wszystkich laureatów Złotego Medalu Taropak 2019 - Międzynarodowych Targów Techniki Pakowania i Logistyki, głosami internautów i zwiedzających, zgłoszony przez firmę: PROTIM Sp. z o.o., Program iFormer „Modułowy system produkcji opakowań typu SRP” otrzymał tytuł ZŁOTY MEDAL 2019 - WYBÓR KONSUMENTÓW .

Modułowy system produkcji opakowań typu SRP uzyskał w plebiscycie przeprowadzonym wśród konsumentów 75,13 % wszystkich głosów.

Produkt zgłoszony przez firmę PROTIM to nnowacyjny modułowy system produkcji opakowań SRP – iFormer obsługuje ponad 200 bazowych konstrukcyjnych opakowań tekturowych i składa się z konfigurowalnych modułów, które w autorskiej technologii MSC PROTiM mogą być w prosty sposób łączone. Dobór poszczególnych modułów funkcjonalnych dla danego ciągu technologicznego produkcji opakowań zbiorczych optymalizowany jest wg kształtu opakowania, sposobu jego zaklejenia oraz wydajności danego ciągu technologicznego. W ramach każdego kształtu opakowania, produkowanego na konkretnym ciągu technologicznym, przewidziana jest możliwość automatycznego regulowania opcji gabarytu opakowania w każdym z modułów. W ramach optymalizacji doboru poszczególnych modułów oraz w zależności od potrzeb, w konkretnym ciągu technologicznym można zwielokrotnić liczbę modułów, a każdy z nich może być zastosowany w różnych opcjach. Moduły systemu iFormer są autonomiczne, co pozwala na ich szybką modyfikację pod względem funkcjonalności. W ramach systemu stworzono również nowatorskie maszyny wieloformatowe, umożliwiające równoczesną produkcję kilku opakowań, z których maszyna FTHT 6 MULTIFORMAT jest objęta zgłoszeniem patentowym.

Konsumenci oddawali swoje głosy w trakcie targów, na specjalnie przygotowanych stoiskach - Strefach Mistrzów oraz jeszcze przez miesiąc po zakończeniu targów, na stronie internetowej.

GRATULUJEMY! Dziękujemy za zaufanie oraz udział w konkursie o Złoty Medal MTP! Życzymy dalszych sukcesów!