Organizator:

Warsztaty igus podczas Targów TAROPAK 2022

Podziel się

Na czas trwania Targów Taropak firma igus® zaplanowała wiele niespodzianek na swoim stoisku. Specjaliści igus® przedstawią nie tylko nowości produktowe, ale też 27 września zaproszą odwiedzających na warsztaty Low Cost Automation. Prelegentem będzie Kamil Niemyjski.

Podczas Targów Taropak firma igus®, jako lider technologii motion plastics®, zaprezentuje wiele nowości, ale też branżowe „hity”, które już sprawdziły się w maszynach do pakowania. Na stoisku igus® (stoisko 79, pawilon 6) na gości będą czekać specjaliści, którzy odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące produktów igus® i doradzą przy wyborze rozwiązań do aplikacji.

Drugiego dnia targów eksperci poprowadzą również warsztaty Low Cost Automation z igus®. Odbędą się one 27 września 2022 r. o godz. 12:00 oraz o 14:00. Szkolenia będą bezpłatne!

Kamil Niemyjski, niezastąpiony ekspert igus®, wprowadzi Państwa w tajniki LCA. Opowie o dostępnych wersjach i parametrach robotów kartezjańskich, robota delta, scara i ramionach robotycznych od igus®. Przedstawi również referencje i odczaruje zintegrowany sterownik robotów iRC. Co więcej, nie zabraknie również pokazu programowania robota ze sterownikiem igus®. 

Warsztaty odbędą się na antresoli w pawilonie 6.