Organizator:

Standardy bezpieczeństwa na targach Taropak

Podziel się

Poznaj nowe zasady sanitarne, które wprowadziliśmy w trosce o Twoje bezpieczeństwo!

Poznaj standardy bezpieczeństwa na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

Podwyższone standardy bezpieczeństwa obowiązują na Międzynarodowych Targach Poznańskich od lutego 2020. Już wówczas podjęte zostały nadzwyczajne środki zapobiegawcze, które pozwoliły na bezpieczną organizację dużych targowych wydarzeń, jak Budma czy Meble Polska. Zapewnienie bezpieczeństwa wystawcom, zwiedzającym oraz pracownikom targów Taropak podczas najbliższej edycji to nasz absolutny priorytet.

W trosce o Twoje bezpieczeństwo, zgodnie z wytycznymi GIS i WHO związanymi z ochroną przed zachorowaniem na COVID-19, podczas wydarzeń na terenach targowych prosimy o stosowanie się do poniższych zasad bezpieczeństwa:

Dokładnie myj i dezynfekuj ręce

We wszystkich najczęściej uczęszczanych miejscach na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zostały zamontowane dozowniki ze środkami dezynfekującymi. Powierzchnie dotykowe (np. blaty, stoły, poręcze, klamki) oraz toalety są w ciągu dnia wielokrotnie dezynfekowane przez serwis sprzątający.

Pamiętaj o zakrywaniu ust i nosa

Wystawcy oraz zwiedzający są zobowiązani do zakrywania ust oraz nosa zarówno w pomieszczeniach pawilonów, jak i na zewnątrz, za wyjątkiem przestrzeni gastronomicznych, gdzie spożywają posiłki.

Zachowaj dystans min. 2 metrów

W miejscu odbywania się wydarzenia zapewniamy 4 mkw powierzchni na jednego uczestnika. W związku z tym mogą wystąpić czasowe ograniczenia wejścia na teren wydarzenia podyktowane maksymalną liczbą osób, jaka może przebywać na jednym obszarze (podczas poprzednich edycji targów MEBLE POLSKA maksymalna liczba osób obecnych na terenie jednego dnia nie przekraczała 10.000, co przy 62.000 mkw łącznej powierzchni ekspozycji oznacza 6,2 mkw na jednego uczestnika, dlatego podczas targów meblowych nie spodziewamy się ograniczeń wstępu dla zwiedzających).

Ogranicz używanie gotówki, płać kartą płatniczą

W trakcie wydarzenia zachęcamy do płacenia wyłącznie kartą płatniczą lub inną formą płatności elektronicznej.

Zarejestruj się online

Rejestrację i wydawanie biletów na wydarzenia prowadzimy wyłącznie w formie online.

Obowiązuje limit uczestników

Dzięki rejestracji online i biletom internetowym stale monitorujemy liczbę odwiedzających i zapewniamy, że zawsze zachowana jest minimalna odległość 2 m. Poszerzyliśmy również ciągi komunikacyjne w przestrzeni wystawienniczej.

Nie witaj się uściskiem dłoni

W trosce o wzajemne bezpieczeństwo witamy się i żegnamy z naszymi partnerami biznesowymi i klientami w sposób bezdotykowy.

Zasłaniaj usta

Podczas kaszlu i kichania zasłaniaj usta łokciem lub chusteczką. W ten sposób chronisz wszystkie osoby znajdujące się na terenie wydarzenia.

W razie potrzeby skorzystaj z pomocy medyka

Zapewniamy zespół medyczny na terenie wydarzenia przez cały czas jego trwania.

Cyrkulacja powietrza

Nasza przestronna przestrzeń wystawiennicza jest wyposażona w nowoczesne systemy wentylacyjne. Dzięki otwartym i wietrzonym pawilonom cały czas utrzymujemy właściwą cyrkulację powietrza.

Mierzenie temperatury

W trosce o bezpieczeństwo wszystkich uczestników naszych wystawców i zwiedzających, przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostały kamery termowizyjne mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu.

Zostań w domu, jeśli ->

  • zaobserwujesz u siebie objawy choroby,
  • jesteś objęty kwarantanną lub izolacją,
  • miałeś w ciągu ostatnich 14 dni kontakt z osobą podejrzaną o zakażenie, zakażoną lub chorą na COVID-19.

W przypadku zmiany zaleceń Polskiej Izby Przemysłu Targowego, Głównego Inspektoratu Sanitarnego oraz władz państwowych dotyczących organizacji imprez targowych zasady bezpieczeństwa na targach Meble Polska zostaną dostosowane do aktualnych wytycznych.

Instrukcja bezp. epidemicznego