Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

Specjalna Strefa SPPES

Podziel się

Bogatą ofertę Targów Taropak uzupełni specjalna Strefa Stowarzyszenia Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych, na której zaprezentują się firmy oferujące etykiety samoprzylepne. Strefa znajdzie się w hali 6.

Specjalna Strefa

W specjalnie utworzonej strefie swoją działalność zaprezentuje kilka firm oferujących etykiety, m.in. FANO, Flexpress, Natalii, Novacode czy Wiking Graf. Przedstawiciele firm pojawią się na Targach Taropak wraz z SPPES. Specjalna Strefa będzie się znajdować w pawilonie 6.

 

SPPES

Stowarzyszenie Polskich Producentów Etykiet Samoprzylepnych jest stowarzyszeniem zwykłym, zrzeszającym osoby fizyczne będące właścicielami, członkami zarządu lub członkami rad nadzorczych firm produkujących etykiety samoprzylepne. Stowarzyszenie powstało w 1997 roku i ma na celu integrację środowiska etykietowego w Polsce.

Strefę współtworzą firmy:

  1. FANO

FANO specjalizuje się w produkcji etykiet samoprzylepnych i opakowań na roli, przystosowanych do automatów etykietujących i pakujących. Najwyższej jakości druk gwarantuje bogaty park maszynowy wyposażony w maszyny fleksograficzne firmy NILPETER. Szeroka gama rozwiązań umożliwia różnego rodzaju aplikacje jak złocenie, tłoczenie, druk od strony kleju, laminowanie czy sitodruk rotacyjny.

  1. Flexpress

Podstawową działalność firmy Flexpress stanowi druk etykiet samoprzylepnych, folii BOPP oraz laminatów wielowarstwowych/saszetek. W ofercie znajdują się też produkty niestandardowe, takie jak etykiety zapachowe, etykiety aluminiowe, etykiety spersonalizowane czy też etykiety specjalne (typu sandwich, etykiety kryjące).

  1. Natalii Sp. z o.o.

Zakład poligraficzny Natalii istnieje od 1985 roku i specjalizuje się w druku  fleksograficznym i cyfrowym.

Dzięki dobrze wyposażonemu parkowi maszynowemu, wyszkolonym fachowcom, a przede wszystkim rozsądnemu zarządzaniu, firma Natalii stała się jednym z największych producentów etykiet samoprzylepnych na roli i opakowań giętkich w Polsce.

Firma produkuje również etykiety typu  IML, shrink sleeve, peel-off, przywieszki, bilety do kin, teatrów i klubów sportowych.

Zajmuje się też zadrukiem papierów z recyklingu oraz folii i laminatów wielowarstwowych na saszetki kosmetyczne, kopertki na herbaty itp.

Posiada certyfikaty ISO 9001:2015, FSC, ESKO FULL HDFLEXO oraz własną przygotowalnie form drukowych i sitodrukowych STORK.

  1. Novacode

Firma Novacode oferuje etykiety samoprzylepne, przywieszki, bilety, taśmy termotransferowe, drukarki etykiet i aplikatory do automatycznego naklejania etykiet w linii produkcyjnej dedykowane do wielu branż, m.in. motoryzacyjnej, elektronicznej, logistycznej, chemicznej, spożywczej, ogrodniczej, kosmetycznej i wielu innych sektorów przemysłu.

  1. Wiking graf

Zakład Poligraficzny „Wiking Graf” sp. j T. Jakubowski założony w 1986 r., to firma nastawiona na ciągły rozwój i oferująca wysokiej jakości wyroby poligraficzne, w szczególności etykiety samoprzylepne oraz ulotki farmaceutyczne. W swojej działalności wykorzystujemy wieloletnie doświadczenia w druku etykiet samoprzylepnych na roli oraz w druku arkuszowym w oparciu o nowoczesne technologie i park maszynowy.

Partnerzy Strefy