Organizator:

Patron Medialny Targów Taropak kwartalnik techniczno-informacyjny Ważenie, Dozowanie, Pakowanie

Podziel się

Czasopismo wydawane jest z myślą o czytelnikach zainteresowanych szeroko rozumianą tematyką ważenia w procesach przemysłowych, dozowania oraz pakowania. Patron Medialny Targów Taropak kwartalnik techniczno-informacyjny Ważenie, Dozowanie, Pakowanie

Na łamach tego periodyku znajdą Państwo ciekawe artykuły naukowe i techniczne opisujące systemy ważąco-dozujące, maszyny i urządzenia pakujące oraz ich zastosowanie m.in. w takich gałęziach przemysłu, jak:

  • przemysł farmaceutyczny,
  • przemysł spożywczy,
  • przemysł rozlewniczy,
  • przemysł kosmetyczny,
  • przemysł chemii gospodarczej,
  • i inne.

 

Pismo adresowane jest do grupy fachowców w tych dziedzinach. Zawiera nowości i porady techniczne, prezentuje nowatorskie rozwiązania technologiczne, jak również ich aplikacje w przemyśle. Ponadto znajdziecie w nim Państwo informacje nt. działalności organizacji branżowych oraz zapowiedzi i relacje z imprez targowych i konferencji. Periodyk rozprowadzany jest w formie prenumeraty i promowany na większości targów branżowych w kraju.

Nad zapewnieniem odpowiedniego poziomu kwartalnika „Ważenie, Dozowanie, Pakowanie” czuwa, powołana w tym celu, Rada Programowa, która jest gwarantem jakości i profesjonalizmu zawartych w piśmie treści. Czasopismo współpracuje z wieloma znanymi w kraju i na świecie firmami reprezentującymi branże wagarską i opakowaniową, a także z przedstawicielami świata nauki. Po tytuł sięgają specjaliści z uczelni technicznych w kraju, instytutów i ośrodków badawczo-rozwojowych. 

 

Adres redakcji:

47-400 Racibórz, ul Środkowa 5

tel/fax: 32 755 18 47

e-mail: redakcja.wdp@drukart.pl

https://wdp.com.pl/