Organizator:

Internetowa Platforma Spotkań Targów Taropak

Podziel się

Jesienią, w dniach 4-6 października 2021 r., na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Taropak, poświęcone branży opakowań, oraz Targi Polagra - dedykowane branży spożywczej i sektorowi HoReCa. Wydarzenia będą dostępne równocześnie dla wszystkich  zwiedzających. Nowością dla tych Targów będzie innowacyjna Internetowa Platforma Spotkań pozwalająca na zdobycie kontrahentów z całego świata, która wzbogaci stacjonarne wydarzenie.

Spotkania bez granic

Wiele firm na świecie, z powodu obostrzeń krajowych, ale też często korporacyjnych, związanych z pandemią COVID-19, nie może osobiście uczestniczyć w różnego rodzaju targach i spotkaniach. W związku z tym Targi Taropak i Polagra zadbały o wyjątkowe, innowacyjne rozwiązanie i jako pierwsze w Polsce wprowadziły branżową Internetową Platformę Spotkań towarzyszącą wspomnianym wydarzeniom stacjonarnym. Będzie to wyjątkowe miejsce, które umożliwi nie tylko nawiązanie współpracy z nowymi międzynarodowymi partnerami biznesowymi, ale także pozwoli na zdobycie nowych rynków zbytu.

Nowocześnie i kompleksowo

Hybrydowy model Targów Taropak umożliwi spotkanie wielu potencjalnych kontrahentów osobiście w trakcie trwania targów, ale też pozwoli na zaprezentowanie swojej firmy online. Dzięki Platformie szansa nawiązania długotrwałych relacji biznesowych rośnie kilkukrotnie! Jak to możliwe? Platforma będzie dostępna dla wystawców przez blisko dwa miesiące, co pozwoli na lepsze przygotowanie informacji handlowych oraz wydłuży możliwość kontaktu z potencjalnymi klientami i partnerami.

Globalny zasięg na wyciągnięcie ręki

Internetowa Platforma Spotkań Targów Taropak i Polagra posiada wiele udogodnień zarówno dla odwiedzających, jak i wystawców. Zaletą jest przyjazny, nieskomplikowany interfejs oraz brak konieczności instalowania dodatkowego oprogramowania. Warto skorzystać z możliwości zorganizowania prywatnych spotkań z klientami, które dzięki funkcjom video i chat, pozwolą na pełnowymiarowe negocjacje biznesowe. Zsynchronizowanie Platformy z kalendarzem Outlook i Google pozwoli na otrzymywanie automatycznych przypomnień o zaplanowanych, nadchodzących  spotkaniach.

Liderzy innowacji

Internetowa Platforma Spotkań, która będzie towarzyszyć Targom Taropak i Polagra, pozwoli na zdecydowane działania online i wyprzedzenie konkurencji. Wirtualne spotkania dadzą nieograniczoną możliwość poznania potencjalnych partnerów z całego świata i zdobycia nowych rynków zbytu. Dzięki szczegółowo przygotowanej wizytówce firmy, kompleksowo zaprezentowanym produktom, a także opublikowanym linkom do filmów promocyjnych, odwiedzający Platformę będą mogli dokładnie poznać potencjał przyszłych partnerów biznesowych.

Dodatkowe korzyści

Ponadto Platforma zapewni odwiedzającym udział online we wszystkich wydarzeniach towarzyszących Targom oraz późniejszy dostęp do nagrań video. Dodatkowo dostęp do Targów Taropak i Polagra na Internetowej Platformie Spotkań będzie możliwy aż 30 dni po zakończeniu wydarzeń!

Chcesz poszerzyć swoje możliwości podczas Targów Taropak dzięki nowej targowej formule spotkań online?

Skontaktuj się z nami:

Weronika Jakubowska
Weronika Jakubowska
Emilia Klupczyńska
Emilia Klupczyńska