Organizator:

III edycja #PrintOnWebinAir. Nowe możliwości, dające szansę na wspólne kreowanie rozwoju branży poligraficznej.

Podziel się

#PrintOnWebinAir to kolejny projekt, będący realizacją celów statutowych Stowarzyszenia. Pierwsze spotkanie z cyklu webinarów zostało zorganizowane z końcem listopada i jego celem była prezentacja rozwiązań mogących pomóc odnaleźć się drukarniom w nowej rzeczywistości. Przed nami trzecia edycja tego wyjątkowego wydarzenia.

Jak poinformował Jacek Stencel, Prezes Stowarzyszenia: „Polskie Stowarzyszenie Sitodruku i Druku Cyfrowego od kilkudziesięciu lat zajmuje się wymianą doświadczeń, organizacją szkoleń i seminariów specjalistycznych. Podstawowym zadaniem Stowarzyszenia jest szeroko rozumiana współpraca i wzajemna pomoc w obrębie działalności członków. W nowej post-pandemicznej rzeczywistości chcemy jeszcze mocniej jednoczyć naszą branżę w celu dalszego jej rozwoju.”

 

Joanna Zjawin, Dyrektor Stowarzyszenia, dodała: „Zarówno pierwsza jak i druga wideokonferencja spotkała się z dużym zainteresowaniem, dlatego też na prośbę Uczestników zdecydowaliśmy o trzeciej już edycji, która jest kontynuacją rozmów nt. przyszłości rynku poligraficznego”.

 

#PrintOnWebinAir3 będzie obfitował w interesujących Prelegentów, wśród których znajdą się przedstawiciele firm usługowych, drukarni oraz projektant zdobień tekstyliów. Dodatkowo swoje spostrzeżenia w kontekście przyszłości branży, przekażą nam specjalnie zaproszeni organizatorzy znanych branżowych targów.

Wydarzenie zostało objęte patronatem medialnym przez Gifts Journal Polska, OOH Magazine, Signs.pl, Poligrafika, Świat Druku, Świat Poligrafii PRO.

 

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zachęcamy do szybkiej rejestracji: https://pssidc.org.pl/printonevent

 

 

 

 Kontakt dla prasy: 

Dyrektor Biura Polskiego Stowarzyszenia Sitodruku i Druku Cyfrowego:

📞  Joanna Zjawin 533 351 601 lub 509 971 400.