Organizator:

Etykiety i Druk?

Podziel się

TAK! TAROPAK i 4PRINT!

Fakt, że opakowania, druk i etykiety to dziedziny ściśle ze sobą powiązane, nikogo nie trzeba przekonywać. Odpowiadając na potrzeby branży wraz z Targami TAROPAK 2019 organizowane są Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D dające możliwość spotkania nowoczesnego druku. Podczas tych targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, m.in. cieszący się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offset. Organizatorzy koncentrują się na rozwiązaniach dedykowanych różnym sektorom przemysłu. Niezliczone możliwości, jakie daje współczesny print, mogą znaleźć zastosowanie w wielu różnych dziedzinach, od tradycyjnej poligrafii, poprzez rynek opakowań, meblarstwo aż po przemysł spożywczy. 
Na tegorocznym TAROPAKU swoją Akademię Opakowań poprowadzi firma HEIDELBERG. Lider rynku poligraficznego stworzy okazję do zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami informatycznymi wspierającymi realizację procesów biznesowych i produkcyjnych, zarządzanie przedsiębiorstwem, specjalizowaną analitykę finansową i operacyjną oraz rozwojem technologii produkcyjnych pod kątem optymalizacji, wydajności i redukcji kosztów wytwarzania.


-Planujemy również wyodrębnienie i wyeksponowanie zagadnień związanych z etykietowaniem. Mając świadomość jak wielkie znaczenie mają etykiety, zarówno w marketingu produktów, jak i w logistyce produkcji i magazynowania chcemy jeszcze bardziej podkreślić ich obecność na TAROPAKU. – podsumowuje Zdrojewska