Organizator:

A Twoja firma jest zgłoszona na TAROPAK 2019?

Podziel się

Choć do Targów pozostało jeszcze kilka miesięcy, wystawcy chętnie zgłaszają udział swoich firm.

Uczestnictwo w TAROPAKU to punkt obowiązkowy w biznesowym kalendarzu branży opakowań. To na poznańskich Targach swoją najnowszą ofertę prezentują producenci i dystrybutorzy zarówno maszyn do pakowania i produkcji opakowań oraz  etykiet. Ważnym elementem ekspozycji będzie strefa e-commerce, prężnie rozwijającej się przestrzeni handlu, stawiającej przed branżą opakowaniową coraz ambitniejsze wyzwania. Podczas kolejnej edycji równie szeroko prezentowany będzie temat eko opakowań, zarówno w zakresie ich produkcji jak i recyklingu.

TAROPAK daje możliwość poznania nowości i obserwowania trendów w branży opakowań, zarówno w zakresie produkcji, użytych materiałów jak i designu czy zastosowania.  Dzięki bogatej ofercie wydarzeń towarzyszących uczestnicy mają możliwość nie tylko spotkać się na niwie biznesowej, ale również wziąć udział w konferencjach, warsztatach czy prelekcjach; targi to również miejsce prezentacji opakowań wyróżnionych w konkursach promujących innowacyjne projekty, wyróżniające się wzornictwem i pomysłowością. Podczas edycji 2018 Taropak odwiedziło 42640* profesjonalistów z branży, powierzchnia wystawiennicza objęła ponad 25 000 metrów kwadratowych, gdzie zaprezentowało się 430 wystawców z 19 krajów świata

Uzupełnieniem oferty TAROPAKU będą Targi 4PRINT | DIGITAL | INDUSTRIAL | FLEKSO | 3D dające możliwość zapoznania się z ofertą nowoczesnego druku, dedykowanego różnym sektorom przemysłu. Podczas targów wystawcy prezentują innowacyjne technologie druku na różnych materiałach, w tym cieszące się niesłabnącą popularnością Druk 3D czy techniki offset.

Synergia tych dwóch wydarzeń daje możliwości weryfikacji oferty pod kątem konkurencyjności ceny, jakości i zaawansowania technologicznego. Pozwala również zapoznać się z trendami i tendencjami na rynku, zobaczyć kierunki rozwoju branży.  Do zobaczenia w Poznaniu!

W tym samym czasie  (30.09-3.10.2019) odbywać się będą również Targi Polagra Food, Polagra Tech, Polagra Gastro i Invest Hotel oraz.