Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

O targach

Podziel się

TAROPAK to największe kompleksowe targi obejmujące wszystkie gałęzie branży opakowań. Kolejne edycje imprezy to setki nowości mających zastosowanie w różnych dziedzinach gospodarki, gdzie wykorzystywane są opakowania oraz rozwiązania związane z etykietowaniem.

TAROPAK – OPAKUJEMY KAŻDĄ BRANŻĘ!

To właśnie na tych targach spotykają się różne branże: kosmetyka, farmacja, meblarstwo, motoryzacja, ogrodnictwo czy przemysł spożywczy. Kolejne edycje targów obejmują wszystkie aspekty branży, od opakowań szklanych przez metalowe, papierowe i z tworzyw sztucznych po zagadnienia etykietowania i magazynowania. Rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące opakowań dla e-commerce, jak i opakowań jako wyzwań przyszłości.

Targom towarzyszy konferencja TAROPAK E-commerce, która w tym roku odbędzie się już po raz czwarty! Wśród tematów wiodących będą zagadnienia związane z personalizacją i optymalizacją opakowań, wykorzystaniem opakowań do budowania marki, wykorzystaniem technologii w celu optymalizacji procesów pakowania, magazynowania i dostawy czy eco-packaging w e-commerce. Nie zabraknie również wystąpień związanych z najnowszymi trendami w opakowaniach i zastosowaniu sztucznej inteligencji (AI) w projektowaniu opakowań.

Konferencja TAROPAK E-commerce to doskonała przestrzeń do wymiany wiedzy czy inspiracji, a także miejsce do budowania nowych kontaktów i relacji.

 

 

Działający podczas TAROPAKU program HOSTED BUYERS dla zwiedzających umożliwia międzynarodowe kontraktacje.

TAROPAK to doświadczenie, marka, skuteczność. 

Zakres tematyczny Zobacz jak wyglądał Taropak 2023 KONTAKT