Organizator:

STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA

Podziel się

Grupa MTP podchodzi ze szczególną uwagą do sytuacji związanej z zachorowaniami na koronawirusa na świecie. Grupa MTP jest w stałym kontakcie z krajowymi służbami sanitarnymi i medycznymi wykonując ściśle ich zalecenia.

Utrzymanie wysokich standardów dotyczących bezpieczeństwa w każdym obszarze, w tym opieki medycznej, ochrony przeciwpożarowej czy bezpieczeństwa osobistego, od zawsze jest jednym z naszych priorytetów. Niemniej w związku ze zbliżającymi się targami podjęliśmy nadzwyczajne środki zapobiegawcze. Z najwyższą uwagą śledzimy na bieżąco komunikaty udostępniane przez Główny Inspektorat Sanitarny (GIS) i działamy zgodnie z zalecanymi w nich procedurami.

- Konieczność tworzenia efektywnych i adekwatnych do sytuacji rozwiązań jest częścią naszej pracy, niezależnie od okoliczności jakie niesie rzeczywistość. Tak też stało się w przypadku wydarzeń targowych w roku 2020. Jesteśmy w pełni przygotowani na realizację spotkań branży w nowych standardach – bezpiecznych dla wszystkich odwiedzających Targi – komentuje Filip Bittner, wiceprezes zarządu Grupy MTP.  

>> AKTUALNE STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA<<

STANDARDY BEZPIECZEŃSTWA