Organizator: Grupa MTP

Akademia Heidelberga. Opakowania

Podziel się

1.10, g. 14-18 PAWILON 7 Podczas seminarium przedstawione zostaną specjalne konfiguracje maszyn offsetowych do produkcji opakowań, koncepcja wykorzystania modelu biznesowego Web2Print w produkcji opakowań (Web2Pack), a także zagadnienia dotyczące przemysłowego niskonakładowego druku opakowań z wykorzystaniem personalizacji i wersjonizacji z wykorzystaniem techniki cyfrowej i offsetowej na maszynie Primefire 106.

Zaprezentowane zostaną także:

raster offsetowy modulowany amplitudowo MultiDot (pozwalający na znaczącą redukcję kosztów zużycia farby, oferujący użytkownikom skuteczną metodę znakowania, identyfikacji i weryfikacji autentyczności produktów), technologia Multicolor oraz rozwiązania programistyczne (jak Prinect Smart BI, który oferuje pełna analitykę biznesową i produkcyjną). Na zakończenie seminarium planowana jest prezentacja Subskrypcji Heidelberga.

Seminaria w ramach Akademii Heidelberga przeznaczone są dla właścicieli i osób zarządzających drukarniami opakowaniowymi, poszukujących rozwiązań w zakresie zintegrowanego środowiska produkcyjnego i informatycznego.

 

Tematy seminarium:

  1. Web2Pack – rewolucja w segmencie drukowania opakowań
  2. Innowacyjny raster offsetowy Multi Dot
  3. Primefire 106- przemysłowe cyfrowe drukowanie opakowań
  4. Technologia Multicolor kolejne narzędzie zwiększające wydajność procesu drukowania
  5. Jak dane biznesowe i produkcyjne wpływają na realizację procesów produkcyjnych – Smart BI.
  6. Subskrypcja - nowy model biznesowy prowadzenia drukarni

 

Zgłoszenia na seminarium poprzez formularz.

FORMULARZ