Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

Znamy datę Targów TAROPAK 2024!

Podziel się

Na kolejną edycję Targów TAROPAK zapraszamy w dniach 13-15 listopada 2024!

Najbliższe Targi Taropak to wydarzenie, które odbędzie się w 4 pawilonach Międzynarodowych Targów Poznańskich w dniach 13-15 listopada 2024 roku. Ta edycja będzie skoncentrowana na rosnącej roli automatyzacji i robotyzacji procesów produkcyjnych, technologiach związanych z produkcją opakowań, etykietowaniem, magazynowaniem, co-packingiem. Nie zabraknie również tematyki e-commerce w branży opakowań oraz roli eko-opakowań w obliczu zmieniających się norm prawnych.

Targi to nie tylko rozmowy biznesowe, nawiązywanie trwałych kontaktów czy poznawanie trendów i nowości rynkowych. Jest to również doskonały czas i miejsce do poszerzania wiedzy, czy poznawania nowych regulacji dotyczących branży. Masz ciekawe doświadczenia? Chcesz podzielić się rozwiązaniami sprzyjającymi rozwojowi branży? A może szukasz przestrzeni, by zrealizować panel dyskusyjny pozwalający na zwiększenie świadomości w istotnym dla Ciebie temacie? Chcesz zgłosić się jako Wystawca? Skontaktuj się z nami i stań się częścią Targów TAROPAK 2024!

Oferta uczestnictwa Kontakt