Organizator:

Technologie przyszłości w branży logistycznej – MODERNLOG 2024

Podziel się

Już na początku czerwca Poznań stanie się centralnym miejscem spotkań sektora logistycznego. Podczas 4 dni targów odbędą się pokazy najnowszych rozwiązań technologicznych, prezentacje maszyn i systemów operacyjnych oraz specjalistyczna konferencja Smart Warehouse. Kluczowe wydarzenie dla branży logistycznej odbędzie się w dniach 4-7 czerwca 2024 r.

NOWOCZESNA EKSPOZYCJA I PRZESTRZEŃ DO SPOTKANIA LIDERÓW BRANŻY

Nadchodzące wydarzenie to przestrzeń do wymiany dobrych praktyk i podejmowania nowych kontaktów biznesowych. Na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć ekspozycje licznych polskich i międzynarodowych firm. Targi Modernlog co roku przyciągają tysiące profesjonalistów m.in. menedżerów łańcuchów dostaw, kierowników magazynów i szefów logistyki. Ubiegłoroczna edycja gościła blisko 100 wystawców, wśród których znalazło się kilkadziesiąt zagranicznych firm.  Czerwcowe spotkanie przedstawicieli branży zapowiada się równie obiecująco - oprócz dużej reprezentacji firm z Polski swoją obecność potwierdzili przedsiębiorcy m.in. z Niemiec, Litwy oraz Holandii.

ZOBACZ PRZYSZŁOŚĆ NA WŁASNE OCZY – STREFA IN4LOG

Stałym punktem w programie targów są pokazy maszyn na żywo w strefie In4Log, realizowane we współpracy  z Wydawnictwem MEDIALOG i partnerami technologicznymi – swój udział w tegorocznej edycji potwierdziły firmy: MOSCA, FRONIUS, POL-PLAN, LUCA, ANTER SYSTEM, AIUT, DALMEC, AGROMA POLSAD, WINTERWARM POLSKA, RedSteel.

W strefie pokazowej zwiedzający będą mieli okazję obejrzeć pracę najnowocześniejszych systemów i narzędzi, a także sprawdzić ich skuteczność w praktyce. To także przestrzeń do zapoznania się z debiutującą ofertą na rynku. 

Modernlog organizowany jest w towarzystwie bloku targów ITM Industry Europe, prezentujących dorobek polskiego i światowego przemysłu. Wśród nich znajdują się także Targi Kooperacji Przemysłowej Subcontracting oraz Salon: Bezpieczeństwo Pracy w Przemyśle.

STREFA OPERATORA LOGISTYCZNEGO

Zbliżające się targi branży logistycznej, magazynowej i transportowej MODERNLOG to okazja do spotkań z wiodącymi operatorami logistycznymi w Polsce. Zwiedzający będą mogli zapoznać się z pełną ofertą wystawiających się tam specjalistów.

Decyzja  dotycząca podjęcia współpracy z operatorem logistycznym zależy w dużej mierze
od kosztów realizacji usług – wpływają na nią takie czynniki, jak wielkość zapotrzebowania na powierzchnię magazynową, rodzaj i gabaryt towaru, a także jego wartość rynkową. Usługi, które realizują operatorzy to zarówno wynajem powierzchni magazynowej, jak i logistyka kontraktowa, obsługa zwrotów fulfillment, a także usługi konfekcyjne.

Targi MODERNLOG to przestrzeń do poszukiwania nowych partnerów biznesowych.  Przedstawiciele firm poszukujących wsparcia w operacjach logistycznych dla swoich przedsiębiorstw będę mieli w czym wybierać – aktualny katalog wystawców dostępny
na stronie modernlog.pl. 

KONFERENCJA SMART WAREHOUSE

Przed nami piąta edycja Konferencji Smart Warehouse. Wydarzenie z roku na rok przyciąga coraz większe zainteresowanie profesjonalistów i klientów usług logistycznych — w poprzedniej edycji wzięło udział 800 uczestników i ponad 30 prelegentów z kilkudziesięciu znanych marek.

Konferencja Smart Warehouse to wydarzenie specjalistyczne, odbywające się w dniach 5-6 czerwca 2024 r. (podczas targów Modernlog). Spotkanie ekspertów i liderów branży logistycznej podczas, którego odbywają się liczne panele dyskusyjne, debaty oraz prelekcje związane z automatyzacją i robotyzacją procesów magazynowych.

Tegoroczna konferencja stawia na wsparcie procesów logistycznych w oparciu o najnowsze technologie przyszłości. W programie nasi eksperci położą nacisk na praktycznie rozwiązania dla przedstawicieli branży logistycznej wykorzystujące potencjał nowoczesnych narzędzi. Formuła wydarzenia oparta jest na czterech panelach tematycznych: Digitalizacja i IoT – wsparcie w procesach magazynowania, Inteligentne magazyny – automatyzacja i transformacja, Roboty i technologie przyszłości oraz Fulfilment e-commerce – rosnące potrzeby, nowe wyzwania. Panel otwierający przybliży zagadnienie Managera w obliczu wyzwań logistyki przyszłości.

Kontakt:

Marta Hylla
Marta Hylla