Organizator:

Poznajcie wyniki akcji "Zostań Prelegentem na scenie TAROPAK E-COMMERCE"

Podziel się

Mamy dla Was super wiadomość – nasza akcja "Zostań prelegentem na scenie Taropak E-commerce" oficjalnie została zakończona! Spośród licznych zgłoszeń wybraliśmy dwie niesamowite osoby, które dołączą do prelegentów naszego wydarzenia i podzielą się z Wami swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

W tym miejscu chcielibyśmy również serdecznie podziękować wszystkim tym, którzy wzięli udział w naszej akcji. Wasze zgłoszenia były pełne innowacyjnych pomysłów i inspirujących historii. Wybór nie był łatwy, bo każdy z Was zasługiwał na uwagę i uznanie. Dziękujemy za zaangażowanie i chęć dzielenia się swoją wiedzą!

Poznajcie Marcina Dudka i Pawła Forystka – prelegentów,
którzy zostali wyłonieni z Waszych zgłoszeń i wystąpią na scenie TAROPAK E-COMMERCE!

  • Marcin Dudek – COO | DTW Logistics Group Sp. z o.o.

Marcin to istna kopalnia wiedzy w dziedzinie logistyki e-commerce. Od 13 lat zajmuje się logistyką magazynową i bierze udział we współpracy z wieloma firmami z różnych branż – od mebli ogrodowych, fast fashion, po marki premium czy oleje samochodowe. Na konferencji TAROPAK E-COMMERCE podzieli się z uczestnikami swoim doświadczeniem i pokaże różne podejście do wyboru i zarządzania opakowaniami w e-commerce z perspektywy brandu jak i magazynu 3PL. To będzie prawdziwy logistyczny rollercoaster!

  • Paweł Forystek – New business development manager | Sente S.A.

Paweł to człowiek, który od ponad 15 lat zajmuje się sprzedażą i zarządzaniem relacjami z klientami. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi dostawcami rozwiązań SaaS. W Sente odpowiada za cyfryzacje procesów pakowania w firmach handlowych, a z uczestnikami konferencji podzieli się inspiracjami, jak można zwiększyć efektywność w tym obszarze. To będzie prawdziwa gratka dla wszystkich, którzy chcą podkręcić swoją sprzedaż i rozwinąć biznes.

Marcin Dudek i Paweł Forystek to prawdziwe gwiazdy w swoich dziedzinach, a my jesteśmy mega dumni, że będą naszymi prelegentami na konferencji TAROPAK E-COMMERCE. Ich wystąpienia będą pełne praktycznych porad, inspiracji i gotowych rozwiązań, które pomogą Wam osiągnąć sukces w e-commerce. Nie możecie tego przegapić!

Do zobaczenia 14 listopada br. na TAROPAK E-COMMERCE – to będzie najważniejsze wydarzenie e-commerce tej jesieni!