Organizator:

Kompleksowe targi dla branży spożywczej

Podziel się

Maszyny pakujące, linie produkcyjne, etykiety czy opakowania do żywności – to tylko część punktów wspólnych targów TAROPAK i POLAGRA, które odbędą się w dniach 26-28 września br. na Międzynarodowych Targach Poznańskich.

Synergia branż

Branżę spożywczą czeka we wrześniu prawdziwa gratka! Targi TAROPAK i POLAGRA to kompleksowe połączenie branży spożywczej, produkcyjnej i opakowaniowej w jednym miejscu. Częścią wspólną dla obu wydarzeń są m.in. linie produkcyjne, maszyny pakujące czy opakowania do żywności, ale także wydarzenia, debaty i szkolenia.

Profesjonalne pakowanie

Targi TAROPAK obejmują wszystkie najważniejsze gałęzie branży opakowań: od produkcji opakowań papierowych, szklanych, metalowych czy z tworzyw sztucznych, przez maszyny pakujące po zagadnienia związane z etykietowaniem i magazynowaniem. Z każdą edycją rozwijane są nowe obszary tematyczne dotyczące rozwiązań e-commerce czy opakowań jako wyzwań przyszłości w kontekście ekologii.

Różnorodność dla branży spożywczej

Targi POLAGRA składają się z trzech salonów: FOOD, FOODTECH i HORECA, dzięki czemu przedstawiciele branż spożywczej i HoReCa będą mogli znaleźć odpowiednie dla siebie rozwiązania. Firmy produkcyjne na pewno przyciągnie prezentacja linii produkcyjnych oraz technologie związane z obróbką, przetwarzaniem czy przechowywaniem żywności.

Nowości i wiedza

Oprócz najnowszych rozwiązań dedykowanych branży produkcyjnej, opakowaniowej i  spożywczej. Odwiedzający targi TAROPAK będą mogli wziąć udział w kilku wydarzeniach, m.in. konferencji Polskiej Izby Opakowań, Konferencji E-commerce czy spotkaniu Taropak Design.

Na wystawców i zwiedzających POLAGRĘ czekają szkolenia i debaty związane z systemem kaucyjnym, rozszerzoną odpowiedzialnością producentów, a także najnowszymi trendami i przepisami związanymi ze znakowaniem opakowań.

Odbędzie się również druga edycja kongresu Polagra Export Meeting kierowanego do producentów, firm dystrybuujących i instytucji wspomagających eksport polskiej żywności – także tej w opakowaniach.

W tym samym czasie odbędą się również targi Smaki Regionów (24-26.09).

TAROPAK POLAGRA SMAKI REGIONÓW