Organizator:

Klub Producentów Opakowań Ukrainy na Targach Taropak 2022

Podziel się

Goście targowi podczas Targów Taropak będą mogli odwiedzić kilka specjalnych stref branżowych, na których różne firmy będą prezentować swoją działalność czy usługi. Jedną z takich stref będzie współtworzyć Klub Producentów Opakowań Ukrainy.

W specjalnie utworzonej strefie swoją działalność zaprezentuje kilka firm ukraińskich, m.in. Pack Group, Vesna, Anfol, Pabags, Packprint, Spetztekhosnastka czy Univest. Przedstawiciele firm pojawią się na Targach Taropak wraz z Klubem Producentów Opakowań Ukrainy oraz Magazynem „Upakovka”. Specjalna Strefa Klubu Producentów Opakowań Ukrainy będzie się znajdować w pawilonie 6.

 

Stowarzyszenie

Klub Producentów Opakowań Ukrainy to stowarzyszenie skupiające producentów oraz konsumentów materiałów opakowaniowych, maszyn do pakowania, pojemników i opakowań w Ukrainie. Prezydentem Klubu jest Walery Kriwoszej.

Czasopismo

Magazyn “Upakovka” na swoich łamach ukazuje nowoczesne strategie pakowania dostarczając firmom i specjalistom z branży informacje o innowacyjnych produktach, technologiach i urządzeniach opakowaniowych. „Upakovka” jest Patronem Medialnym Targów Taropak. Zachęcamy do lektury najnowszego wydania czasopisma w języku angielskim z zapowiedzią Targów Taropak: LINK.

Firmy współtworzące strefę

  1. Anfol

Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją opakowań jednorazowych oraz zastawy stołowej z materiałów polimerowych. Do produkcji wykorzystywana jest folia polimerowa najlepszych światowych producentów oraz taśma własnej produkcji. Produkty są wytwarzane na nowoczesnych, wysokowydajnych urządzeniach produkcji holenderskiej i kanadyjskiej, charakteryzujących się dobrą wydajnością energetyczną i zasobową.

Produkcja składa się z następujących działów:

- sekcja wytłaczania;

- sekcja formowania głębokiego;

- dział druku offsetowego;

- sekcja formowania reliefowego.

  1. Pack Group

Pack Group jest producentem pojemników polimerowych, zamknięć i sztywnych opakowań polimerowych na Ukrainie. Firma posiada kompletne linie produkcyjne, od surowców po wyroby gotowe.

  1. Vesna

Kompleks poligraficzny specjalizujący się w produkcji najwyższej klasy opakowań kartonowych oraz wszelkich produktów poligraficznych o różnych formatach i edycjach. Firma oferuje ponadto opakowania kartonowe i druk cyfrowy.

  1. Pabags

Firma Pabags produkuje torby papierowe z naturalnego papieru celulozowego lub papieru z makulatury, co sprawia, że są one bezpieczne dla ludzi i środowiska. Produkcja toreb odbywa się na całkowicie automatycznym, innowacyjnym sprzęcie. Pozwala na produkcję toreb o unikalnych rozmiarach, które są starannie dobierane zgodnie z cechami produktów, które zostaną umieszczone w środku. Nadruk wzoru lub logo firmy odbywa się automatycznie podczas procesu produkcji toreb. Bezpiecznie sklejone uchwyty w dowolnym kolorze dodają wyjątkowości i wygody podczas ich użytkowania.

  1. Univest

Firma Univest Marketing LLC od 28 lat jest producentem opakowań papierowych. Od ponad 6 lat jakościowo i kreatywnie tworzy jednorazowe ekologiczne naczynia papierowe, dostarczając konsumentom bezpieczne pojemniki na fast food. 

Nowoczesne rozwiązania projektowe wdrażane są dzięki parkowi maszyn sztancujących i linii do sklejania. Dostępność sprzętu powielającego do każdego rodzaju operacji oraz różnorodność technologii stosowanych przy tworzeniu produktów gwarantuje otrzymanie produktów wysokiej jakości w krótkim czasie.

Firma corocznie potwierdza wysokie standardy jakości wszystkich procesów produkcyjnych oraz szkolenia personelu (Certyfikaty FSSC 22000, ISO 9001:2015, FSC).

  1. Spetztekhosnastka, Znak towarowy Vital-Plast™

Znak towarowy Vital-Plast™ powstał w 2005 roku jako nazwa szerokiej gamy opakowań sztywnych z tworzyw sztucznych produkowanych przez ukraińską firmę Spetztekhosnastka. Obecnie Vital-Plast™ ma niemal nieograniczone możliwości zaspokojenia niestandardowych, indywidualnych potrzeb konsumentów opakowań sztywnych z tworzyw sztucznych.

Kształt, kolor, nowoczesna technologia dekoracji, możliwość spełnienia specjalnych wymagań właściwości fizycznych - są to kompetencje, które zrobiły z Vital-Plast™ wiodącą markę na rynku ukraińskim, a teraz napędzają szybką promocję produktów firmy na rynki zagraniczne.

  1. Packprint

Spółka Packprint to największy producent taśm PET i PP, zapinek, klamerek, narożników. Wyłączny dystrybutor: Poli-Prof.pl.