Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

Klaster Creative Packaging Grup na Targach Taropak 2023!

Podziel się

Klaster Creative Packaging Grup to grupa przedsiębiorców z branży opakowaniowej. Tworzą go pasjonaci, praktycy i miłośnicy opakowań na wszystkich etapach kontaktu z produktem!

Klaster CPG stworzony został w ciekawych czasach dla polskiego i europejskiego packagingu. Ekologia staje się najważniejszym drogowskazem w naszej codziennej pracy, przepisy krajowe i unijne motywują nas do pozytywnych zmian.

Starać się należy, żeby te zmiany wiązały się z rozwojem, osiągnięcie tego możliwe jest tylko dzięki ponadkonkurencyjnej współpracy. Klaster CPG to połączenie sił, doświadczeni i kreatywność, żeby razem osiągnąć więcej!

Czerpanie profitów z bycia częścią grupy, to jedno z założeń klastra. Członkowie pod szyldem Klastra CPG promują swoją działalność poprzez udział w konferencjach, targach i eventach biznesowych. Nawiązane współprace, dzięki przynależności do jednej grupy branżowej, owocują realizacją ciekawych projektów, ubieganiem się o dotacje czy wspólnymi korzystaniem z usług firm zewnętrznych.

Biznesowy charakter Klastra CPG to mądre i oparte na doświadczeniu przedsięwzięcie, którego celem jest rozwój poszczególnych firm i donośny głos branży!

Klaster Creative Packaging Grup będzie obecny na Targach Taropak w dniach 27-29 września na stoisku nr 84 w pawilonie 6. Pierwszego dnia targów na scenie główniej umiejscowionej w pawilonie 6 przedstawiciele Klastra CPG przedstawią prezentację pt. Klaster CPG - Creative Packaging Group - podejście holistyczne wsparciem dla sektora opakowań w duchu zrównoważonego rozwoju. Prelegentami będą:

  • Edyta Pęcherz, Koordynator Klastra CPG - Creative Packaging Group

Doradca gospodarczy, lider środowiska klastrowego, trener biznesu i koordynator projektów z 20-letnim doświadczeniem w zawodzie. Bardzo często realizuje projekty łączące naukę z biznesem, których efekty mają wymierny wpływ na gospodarkę kraju. Współpracowała już z kilkudziesięcioma klastrami w Polsce i na Ukrainie, zajmując się ich zbudowaniem, koordynacją, zarządzaniem i pozyskiwaniem unijnych dotacji na rozwój. Działa aktywnie w środowisku jako Prezes Forum Klastrów Małopolski, a także członek grupy eksperckiej Polskie Klastry Energii.

  • Karol Krowiak, Business Development Manager - BDM Mitsubishi Electric / Klaster CPG - Creative Packaging Group

Z firmą Mitsubishi Electric związany od 2007 roku. Początkowo jako inżynier wsparcia technicznego, następnie jako Manager Produktów z grupy PLC, HMI, oraz rozwiązań Safety. Obecnie jako koordynator działań związanych z rynkiem FMCG i CPG doradza klientom końcowym jak automatyzować się „z głową”. Wykorzystując swoje kontakty i umiejętności interpersonalne łączy ich również z producentami maszyn tworząc gotowe koncepcje rozwiązań od przetwarzania półproduktów po pakowanie końcowe. Pasjonat przemysłu 4.0, diagnostyki predykcyjnej oraz analizy i przetwarzania danych w przemyśle (i nie tylko).