Tylko do 15 października bilety dla profesjonalistów są dostępne w cenie 0,00 zł! * Zarejestruj się już dzisiaj i odbierz swój bezpłatny bilet ***  

Organizator:

Jusky z nowościami na Targach Taropak 2023!

Podziel się

Zapoznaj się z nowościami, które podczas Targów Taropak 2023 zaprezentuje na swoim stoisku firma JUSKY (nr 56, pawilon 6) .

Extra Safe 44

Nóż bezpieczny Extra Safe 44 to nóż automatyczny z podwójnym systemem sprężynowym i dźwignią umiejscowioną w dolnej części rękojeści. Ostrze jest gotowe do użycia po wciśnięciu dźwigni. Po skończeniu cięcia ostrze chowa się samoczynnie.

 

Auto-Retractable Squeeze Knife

Nóż bezpieczny z dźwignią w rękojeści i 1-stopniowym mechanizmem sprężynowym. Z wyglądu przypomina tradycyjny nóż użytkowy. Nóż dostarczamy z wytrzymałym ostrzem ceramicznym.

Safe 11

Safe 11 to innowacyjny nóż w kategorii noży bezpiecznych z mechanizmem sprężynowym. Posiada blokadę ostrza, dzięki czemu możesz zablokować ostrze wewnątrz rękojeści, gdy nóż jest nieużywany. Dodatkowo użytkownik jest chroniony przy wymianie ostrza.

 

Więcej informacji o produktach: stoisko firmy Jusky nr 56 w pawilonie 6 w terminie 27-29 września podczas Targów TAROPAK 2023.

źródło: Jusky