Organizator:

Dołącz do prelegentów Konferencji TAROPAK E-COMMERCE 2024!

Podziel się

Wiemy, że jesteście prawdziwymi gwiazdami e-commerce - pełnymi wiedzy, doświadczenia i niezwykłych historii sukcesu. Dlatego chcemy zaprosić Was do podzielenia się swoją wiedzą na naszej konferencji TAROPAK E-COMMERCE 2024!

Hej Mistrzowie E-commerce!

Myślicie, że Wasza historia może zainspirować innych? Znacie garść trików, które chcielibyście przekazać światu e-commerce? Jeśli tak, to jesteśmy zainteresowani właśnie Wami!

Nasza konferencja jest wydarzeniem towarzyszącym Targom TAROPAK, na których pokazujemy, co nowego dzieje się w świecie opakowań. Najnowsze trendy, innowacje, rozwiązania oraz przedstawiciele z różnych branż - kosmetycznej, chemicznej, farmaceutycznej, meblowej, spożywczej i wielu innych - przybywający w poszukiwaniu najnowszych rozwiązań dla swoich produktów, opanują jesienią tego roku Międzynarodowe Targi Poznańskie!

Konferencja TAROPAK E-COMMERCE, której 4 edycja odbędzie się 14 listopada 2024, będzie więc nie tylko przestrzenią do wymiany wiedzy czy inspiracji, ale przede wszystkim miejscem do budowania nowych kontaktów i relacji.

Jeśli czujecie, że Wasza historia może zainspirować innych, macie do powiedzenia coś, co może pomóc innym w rozwoju ich biznesów oraz wiecie jak robić e-commerce w branży opakowaniowej w wielkim stylu, to dajcie nam znać! Nie czekajcie, tylko dołączcie do zespołu prelegentów TAROPAK E-COMMERCE już dziś!

Temat Twojego wystąpienia powinien dotyczyć głównych zagadnień, jakie chcemy poruszyć na tegorocznej edycji konferencji TAROPAK E-COMMERCE:

  • Przegląd najnowszych trendów w opakowaniach
  • AI w projektowaniu opakowań
  • Personalizacja i optymalizacja opakowań
  • Eco-packaging w e-commerce
  • Opakowania wielokrotnego użytku w e-commerce - wyzwania i korzyści dla środowiska
  • Wykorzystanie opakowań do budowania marki
  • Dostosowanie opakowań do różnych typów produktów i ich wymagań
  • Wykorzystanie technologii w celu optymalizacji procesów pakowania, magazynowania i dostawy

Na Wasze formularze czekamy do 15 kwietnia 2024!

Organizatorzy

Patronat Medialny

Zobacz jak wyglądała ostatnia edycja Konferencji TAROPAK E-COMMERCE!

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Ewelina Janik
Ewelina Janik