Organizator:

Aktualności

15-09-21 Liczy się działanie - Sprzątanie świata 2021

Już 18 września (sobota) zapraszamy mieszkańców Poznania z rodzinami na wspólne sprzątanie terenów zielonych w Poznaniu.

Zobacz więcej

09-09-21 Branża upominków reklamowych w obliczu epidemii COVID-19

W lipcu 2021 roku Polska Izba Artykułów Promocyjnych zrealizowała badanie skierowane do firm działających w branży upominków reklamowych.

Zobacz więcej

30-08-21 Branża opakowań rośnie w rekordowym tempie dzięki e-commerce

W 2021 roku branża opakowań urośnie min. o 8%, pomimo znaczącego wzrostu cen surowców. Ważnym impulsem rozwoju pozostaje e-commerce pomimo luzowania restrykcji. Branża opakowań musi uwzględnić trendy rynkowe, w tym najsilniejszy z nich, ekologiczny.

Zobacz więcej

27-08-21 Branża opakowaniowa spotyka się w Poznaniu!

Już za kilka tygodni w dniach 4-6 października 2021 roku, na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbędą się Targi Taropak poświęcone technikom pakowania i etykietowania. W tym roku po raz kolejny odwiedzający będą mogli porozmawiać z wystawcami, którzy zaoferują nie tylko surowce, półprodukty...

Zobacz więcej

26-08-21 Miesięcznik naukowo-techniczny „Napędy i Sterowanie” Patronem Medialnym Targów Taropak

Miesięcznik „Napędy i Sterowanie” wydawany przez Wydawnictwo Druk-Art SC w Raciborzu istnieje na prasowym rynku czasopism technicznych od 1999 roku. Ten ogólnopolski tytuł wydawany jest w formie drukowanej, a także elektronicznej. Dostępny jest w prenumeracie, a także upowszechniany nieodpłatnie podczas...

Zobacz więcej