Organizator: Grupa MTP

UWAGA! nowość!

Poznaj nowości naszych wystawców! Targi TAROPAK to forum prezentacji najnowszych rozwiązań i innowacyjnych produktów. Szukaj na stoiskach produktów oznaczonych znaczkiem NOWOŚCI!

Nowości TAROPAK

Aspekt Sp. z o.o.

Terminal wózkowy Thor VM1A Honeywell to następca modelu VM1, łączący takie funkcjonalności jak łatwo wymienialny przedni panel czy Smart Dock z zaletami platformy Mobility Edge firmy Honeywell. Działa w oparciu o system Android.

 

1.1 Honeywell Thor VM1A

Dolphin CK65 to wytrzymały i uniwersalny komputer mobilny otwarty na integrację z innymi urządzeniami dzięki wykorzystaniu platformy Mobility Edge. Zapewnia łatwą ścieżkę migracji użytkowników z systemu Windows na platformę Android

1.2 Honeywell Dolphin CK65

 

PX940 to rodzina wysokowydajnych, wytrzymałych drukarek przemysłowych z wbudowanym weryfikatorem etykiet, które gwarantują bezbłędne drukowanie. Zaprojektowane z myślą o firmach, które muszą spełniać najbardziej rygorystyczne normy w tym zakresie.

 

1.3Honeywell PX940

Elastycznie dopasowujący się do potrzeb użytkownika zautomatyzowany system do wydawania urządzeń pozwala na pełną kontrolę nad ich ilością i stanem w czasie rzeczywistym, redukcję kosztów ich eksploatacji i zwiększenie efektywności.

 

1.4Terminalomat

Coffee Service Sp. z o.o.

Wraz ze wzrostem zainteresowania klientów przyjaznymi środowisku opakowaniami ekologicznymi, wprowadziliśmy do sprzedaży opakowania w pełni biodegradowalne wyprodukowane z surowców odnawialnych – BIO. Surowce do naszych opakowań produkowane są z kukurydzy, ziemniaków i drewna!

2.1 Opakowania Biodegradowalne Bottom Light

-opakowanie z kształtowym okienkiem

- ekologiczny wygląd

2.2 Opakowania Oval

Maszyna do pakowania w kubeczki

-dozowanie do 500 ml

-przystosowany do kubków o średnicy od 50 do 200 mm

-dostosowany do współpracy z różnego rodzajami dozowników

 

2.3 Maszyna do pakowania w kubeczki

- szybka realizacja

- krótkie serie
- brak kosztów przygotowalni
- personalizacja opakowań

2.4 Druk cyfrowy na laminatach i monofolii

 

DHC SYSTEMS Sp. z o.o. Sp. k.

piLIFT® SMART to pierwszy podnośnik próżniowy gotowy na przemysł 4.0. Łącząc najlepsze cechy technologii próżniowej z 76% mniejszym zużyciem energii, minimalnym poziomem hałasu i funkcjami zapisu danych, piLIFT® SMART to prawdziwy skok naprzód.

3.1 Podnosnik piLIFT SMART

Nowy Liftronic® Easy 6 marki INDEVA to przyjazny w obsłudze inteligentny manipulator, który zapewnia ergonomiczne przenoszenie ładunków, spełniając przy tym najwyższe wymagania bezpieczeństwa na stanowisku pracy.

 

3.2 Manipulator INDEVA Liftronic Easy

FOLIPLAST

Torby z nadrukowaną klapą samoprzylepną są przeznaczone dla przemysłu odzieżowego do pakowania produktów tekstylnych: koszule, koszulki, garnitury, suknie, zasłony, torby na garnitury

itp.

 

4.1 Opakowania dla przemysłu tekstylnego

Obszarach przemysłu spożywczego, z których wspominamy rzeźnie, rzeźnie, piekarnie, przemysł mleczarski, warzywa. Służy do wewnętrznego pakowania wahadłowców i zapewnia bezpieczną ochronę jakości produktów, które mają być transportowane i przechowywane w innych punktach pracy lub punktach sprzedaży.

4.2 Opakowania dla przemysłu spożywczego

Folia bąbelkowa to uniwersalny materiał opakowaniowy, zaprojektowany specjalnie do ochrony delikatnych produktów podatnych na pękanie. Folia jest bardzo elastyczna, ma bardzo dobry współczynnik odporności na pękanie, bez problemu dopasowuje się do kształtu wszystkich produktów.

 

 

Arkusz UV Szklarnie i solaria

jest odporny na promienie słoneczne i mróz przez okres co najmniej równy oferowanej gwarancji.

 

4.5 Arkusz polietylenowy szklarni

 

FOOD MACHINES SP.ZO.O.

Seria urządzeń TML to celofaniarki o wydajności do 40 kartonów na minutę. Maszyna jest wyposażona w PLC i HMI, pokazujące status maszyny, niezależny system transportu produktu przez maszynę. Prosta zmiana formatu sprawia, że jest to idealny wybór.

5.1 CELOFANIARKA MARDEN EDWARDS

Firma Mibox specjalizuje się w produkcji maszyn do składania i sklejania kartonów płaskich, typu display. W tym roku chcemy Państwu zaprezentować najnowszy model urządzenia do produkcji kartonów z mikro-narożnikami.

5.2 SKŁADARKO-SKLEJARKA DO KARTONÓW MIBOX D20

Herma – Kompresory Śrubowe

Kompresory śrubowe HERMA serii X wyposażone w silniki z magnesami trwałymi bez łożyskowe dzięki takiemu rozwiązaniu zmniejszamy koszty konserwacji i napraw. Silniki posiadają wysoką sprawność sięgającą 96%

6.1 Kompresory Śrubowe

Hugo Beck

Uniwersalna maszyna pakująca w folię ze zgrzewem bocznym. Oferuje szeroki zakres produktów możliwych do zapakowania oraz prostą ich zmianę. Zespół zrzewania bocznego został zaprojektowany do start stopowego trybu pracy i dla szerokiego zakresu folii i wymiarów produktów.

 

7.1 pozioma maszyna pakująca w folię flexo X

Ta maszyna obejmuje najszerszy zakres zastosowań w obszarze poziomego pakowania ze zgrzewem bocznym; od wizytówek po szyby samochodowe przy zachowaniu pełnej alastyczności. Mamy tutaj ciągly proces pakowania bez straty czasu na zgrzew. Wydajność do 15000 szt/godz

 

7.2 pozioma maszyna pakująca w folię servo X

Klasyczna maszyna pakująca typu flowpack dla szerokiego zakresu zastosowań. Typowe dla tej klasy urządzeń zgrzewy pozwalają na wytwarzanie hermetycznych opakowań dla technologii MAP a zarazem zwiększają walory estetyczne pakowanego produktu. Wydajności do 12000szt/godz

7.3 pozioma maszyna pakująca typu flowpack X/X-D

W naszej ofercie znajduje się szeroka gamę podajników produktów wyposażonych w zintegrowany napęd i sterownie. Dzięki temu są one uniwersalne w swoim zastosowaniu.

Ponadto oferujemy systemy podające produkty do maszyn oparte na robotach

 

7.4 roboty i podajniki produktów

ID LIFTING SP. Z O.O. SP.K.

Wykonany ze stali nierdzewnej, przeznaczony do wymagających środowisk, takich jak przemysł farmaceutyczny i spożywczy. Podstawa wózka ma udźwig do 90 kg, może być wyposażana w różnego typu chwytaki – platformy, widły czy chwytaki z modułem obracania.

 

8.1 Wózek manipulacyjny INOX 90

IGUS Sp. z o.o

Pozwala na konfigurowanie stolików liniowych serii SHT, stosowanych m.in. do regulacji etykieciarek, zakręcarek i nalewarek, łącznie z automatycznym generowaniem rysunku wymiarowego 2D i modelu 3D w formacie STEP.

9.1 Konfigurator SHT online

Robot delta, oparty o bezsmarowne osie liniowe i przeguby, do aplikacji pick&place, teraz dostępny jest w większym rozmiarze ø 660 mm.

9.2 Robot delta rozmiar 660 mm

Nowa – czwarta – seria łożysk z rodziny PRT. Bezsmarowne, talerzowe łożysko ślizgowe, do obciążeń osiowych. Seria 04 charakteryzuje się „odchudzonym” designem, przez co pozwala zaoszczędzić do 60% masy i 50% przestrzeni instalacyjnej (na wysokość). Jest również o 20% tańsze od serii 01.

9.3 Łożysko talerzowe iglidur® PRT serii 04

Ilapak Sp. z o . o.

Vegatronic 6400 Open Frame jest najbardziej innowacyjną i najnowocześniejszą maszyną VFFS. Jest to wysokiej jakości maszyna wysokiej klasy o doskonałych parametrach. Idealna do obsługi szerokiej gamy produktów w trudnych warunkach.

10.1 Pionowa maszyna pakująca Vegatronic 6400 Open Frame

Carrera 5000 spełnia zapotrzebowanie średniej klasy piekarni na wytrzymałą, łatwą w konserwacji maszynę, która oferuje identyczne możliwości pod kątem rozbudowy i parametrów pracy, co najwyższy model zgrzewarki, posiadając mniej dodatkowych funkcji.

10.2 Pozioma maszyna pakująca CARRERA 5000

Pierwsza pozioma maszyna z rama rurową pozwalającą uzyskać większą stabilność procesu zgrzewania. Łożyskowane wały pozwalają na mocniejszy nacisk szczęk zgrzewających. Ulepszony profil szczęk zapewnia doskonałą integralność opakowania.

10.3 Pozioma maszyna pakująca CARRERA 1500

Vegatronic 2300 OF Hygenic Design jest obecnie najbardziej innowacyjną i zaawansowaną technologicznie maszyną VFFS. Połączenie technologii, wydajności i jakości sprawia, że ta maszyna jest punktem odniesienia w branży pionowych maszyn pakujących.

10.4 Pionowa maszyna pakująca VEGATRONIC 2300 OF HD

ITA Sp. K

Firma ITA wprowadziła do oferty precyzyjne czujniki etykiet wysokiej dokładności firmy LION PRECISION. W ofercie znajdują się rozwiązania oparte o zróżnicowane technologie stosowane do różnego rodzaju etykiet, w tym również przezroczystych. Dzięki prostej i wytrzymałej konstrukcji czujniki mogą być szybko w łatwy sposób zainstalowane bezpośrednio w linii produkcyjnej.

 

11.1 Czujniki Etykiet

 

Minebea Intec Poland Sp. z o.o

Waga kontrolna Essentus jest najnowszym produktem w portfolio urządzeń kontrolnych firmy Minebea Intec. Występuje w dwóch wariantach:

- „Essentus efficiency“ (funkcje podstawowe)

- „Essentus performance” (funkcje zaawansowane)

Oba urządzenia są przeznaczone do różnych obciążeń:

- wersja L – do produktów lekkich;

zakres ważenia 600 g do 6 kg (dokładność odczytu: 0,1 – 1 g)

- wersja H – do ważenia cięższych produktów;

zakres ważenia 40 do 60 kg (dokładność odczytu 5 – 10 g)

 

Wspólna dla tych dwóch wariantów jest ich precyzja i wytrzymałość, łatwa i intuicyjna obsługa oraz maksymalna niezawodność dzięki technologii tensometrycznej najnowszej generacji. Użytkownik ma do wyboru różne taśmy przenośnika – o długości od 300 mm do 2100 mm i szerokości od 50 mm do 900 mm, co sprawia, że wagi mogą być używane do wielu różnych zastosowań. Maksymalna prędkość pasa to 1,5 m/s. Panel operacyjny jest wyposażony w wyświetlacz LCD, może zapisać ponad 100 różnych produktów. Pojedyncze masy są emitowane poprzez złącze RS 232, alternatywnie oferowane są także porty RS 422, RS 485 oraz Profibus-DP i ProfiNET.

 

Wagę będzie można zobaczyć na stoisku Minebea Intec podczas targów TAROPAK w Poznaniu w dniach 30.09-3.10.2019

 

12.1 Essentus performance

PROEXPACK

Folia termo-formowalna PA/PE lub PA/PP dolna służy do pakowania próżniowego. Stosowana do pakowania: mięsa świeżego, drobiu, wędlin, wędzonek, serów dojrzewających i twarogowych, ryb świeżych oraz mrożonych i wędzonych, owoców morza, dań gotowych, produktów kulinarnych, owoców i warzyw, pieczywa.

 

13.1 Folia termo-formowalna PA/PE lub PA/PP dolna

Folia górna PA/PE lub PP/PA przykrywkowa służy do zamykania od góry opakowania próżniowego na maszynach rolowych z aplikowanym produktem. Na zlecenie wykonujemy nadruk na folii według projektu Klienta.

 

13.2 Folia górna przykrywkowa PA/PE lub PP/PA

Worki do próżniowego pakowania żywności zapewniają barierę dla tlenu. Ze względu na fakt izolacji od warunków zewnętrznych zapakowany produkt parokrotnie wydłuża swoją świeżość, nie wysycha i nie traci walorów smakowych. Do produkcji worków próżniowych stosujemy folie o różnej grubości od 60-200 MIC, w zależności od potrzeb Klienta i rodzaju pakowanych produktów.

 

13.3 Worki próżniowe barierowe PA/PE

Zapewniają dokładne przyleganie opakowania do produktu. Aby uzyskać pożądany efekt po zapakowaniu umieszcza się produkt na krótki czas w odpowiedniej komorze. W ten sposób folia pod wpływem temperatury ulega obkurczeniu wokół produktu.

 

13.4Worki barierowe termokurczliwe

Worki dedykowane są do przyrządzania potraw metodą Sous Vide. Wyselekcjonowana grupa worków, spełniających wszelkie normy bezpieczeństwa, nadających się do gotowania.

13.5 Worki próżniowe barierowe do gotowania

TARPAK

Flow Pack jest urządzeniem całkowicie zautomatyzowanym, pozwalającym pakować produkty przy użyciu folii taśmowej rozwijanej z rolki umieszczonej nad lub pod maszyną pakującą.

Budowa oparta na serwomotorach i PLC, HDMI firmy SIEMENS

14.1 Flow Pack FUTURA

W pełni zautomatyzowany kontroler regulujący częstotliwość i napięcie tak, aby prędkość podawania była taka sama. Bardzo ekonomiczne rozwiązanie.

14.2Falownik z czujnikiem

VES PLOTER S.C Wojciech Łysakowski, Lech Trzpil

iECHO PK-0604 system tnąco bigujący. Obszar roboczy: 60x40 cm. Wyposażony w podajnik i tacę odbiorczą. Umożliwia cięcie, nadcinanie, bigowanie i kreślenie. Przeznaczony do wykonywania prototypów i krótkich serii naklejek, opakowań z nadrukiem itp.

 

15.1 System tnący PK-0604

 

ZEMAT TECHNOLOGY GROUP SP. Z O. O.

BOXMAT HD to uniwersalny system do produkcji opakowań z tektury falistej o dużej gęstości przeznaczony dla wymagających krótko I średnioseryjnych zastosowań.
Posiada unikalne rozwiązania jakim jest m.in. możliwość cięcia, bigowania, nanoszenia kleju oraz drukowania w jednym cyklu.

 

16.1 BOXMAT HD

Holografia Polska

Aplikacja pozwalająca na kontrolę oryginalności pochodzenia produktu. Klient po zakupie produktu skanuje lub rejestruje naniesiony na hologramie kod QR. Otrzymuje potwierdzenie autentyczności produktu oraz ogląda reklamę Twojego innego produktu.

17.1 aplikacja webowa NOPTOCO

Bardzo dobrze zabezpieczona plomba holograficzna o oryginalnym wyglądzie. Zawiera elementy: pole umożliwiające zawarcie kodu QR, elementy kinematyczne, aktywny rysunek giloszowy, zabezpieczający mikrotekst, pole umożliwiajace zawarcie numeracji.

17.2 plomba holo seal

BOSKY

 

 

Szybkie i niedrogie rozwiązanie pakowania standardowego
w
pudełkach otwartych
opakowaniach typu tray
kartonach typu wrap around
pudełkach składanych
kartonach typu display

SOMIC ReadyPack jest przeznaczona do stosowania w obszarach,

w których szybki zwrot z inwestycji jest ważniejszy niż prędkość

 i wydajność. Urządzenie może zostać skonfigurowane jako maszyna

typu tray lub wrap around. Urządzenie jest dostępne szybko i w

atrakcyjnej cenie

 

  

SOMIC ReadyPack  do opakowań jednoczęściowych